19 sierpnia 2012

Wprowadzenie

Dlaczego postanowiłam pisać to opowiadanie ?  No coż... Kiedy siedziałam na Twitterze i wypytywałam o różne blogi o The Wanted, nie otrzymywałam odpowiedzi. Pomyślałam więc, że skoro nikt niczego nie poleca to znaczy, że takich blogów, stosunkowo do np. opowiadań o Justinie Bieberze, jest niestety mało. No i tu właśnie macie odpowiedź. Nie mogąc czytać innych opowiadań o chłopakach, postanowiłam, że sama wymyślę jakąś historię z TW w roli głównej :) A tutaj macie takie krótkie wprowadzenie:


Aleksandra(Alex) i Anna(Ann) Miles mieszkają razem ze swoją młodszą siostrą Alicją(Alice) i z rodzicami, Marią i Richardem, w Liverpoolu. A jak to się stało ? No więc, Maria po skończeniu liceum wyjechała do Anglii, aby studiować architekturę wnętrz. Na uczelni poznała Richarda. Po kilku latach związku kobieta zaszła w ciążę i zrezygnowała z nauki. Wróciła z powrotem do rodzinnego Szczecina aby tam spokojnie wychować pociechę. Dwa lata później pojawiło się kolejne dziecko. Para wzięła ślub, ale Maria nie chciała opuścić Polski, wolała poczekać kilka lat aż dziewczynki skończą szkołę podstawową. Lecz kiedy Ola miała 8 lat, a Ania 10 urodziła się Alicja. Ta sytuacja zmusiła matkę trójki dzieci do przeprowadzki do jej męża, który akurat mieszkał i pracował w tym czasie w Liverpoolu. I tak już zostało. Ola i Ania najpierw chodziły do szkoły, w której uczyły się głównie polskie dzieci, a do szkoły średniej udały się już z niemalże perfekcyjnie wyszlifowanym językiem angielskim. Aktualnie Ania studiuje taniec na Akademii Artystycznej, a Ola po zdaniu matury postanowiła zrobić sobie rok przerwy w nauce. Jej rodzice nie popierali tej decyzji, ale dziewczyna nie wiedziała jeszcze czy chce poświęcić się pasji, która niekoniecznie może przynieść dochody czy wybrać zawód, który przyniesie większe pieniądze. 


Jak widać nawet początek tej historii jest zagmatwany... A co będzie jeśli wkroczą chłopaki z The Wanted ? Przekonacie się czytając ten blog ! ;) Proszę komentujcie, udostępniajcie ten blog wszędzie gdzie się da ! Pokażmy, że w Polsce jest dużo członków #TWFanmily, którzy chcą czytać opowiadania o ich idolach !

Z góry wam dziękuję i pozdrawiam, wasza nightmare ;*

3 komentarze: